ELF ASANSÖR HİZMETLERİ

Asansör sektöründe siz değerli müşterilerimiz için yetki belgelerine sahip olduğumuz asansör tiplerinin periyodik bakımlarını yapmaktayız. Bu asansörler için arıza servisi vermekteyiz. Zamanla işlevini yitirmiş ve güvensiz hale gelmiş asansörlerin yenileme işlemlerini yaparak sizler için güvenli hale getiriyoruz. A tipi muayene kuruluşları tarafından yapılan denetimler sonucu güvensiz olarak işaretlenen asansörlerin (Kırmızı ve Sarı Etiket) raporlar doğrultusunda yenilenmesini (Yeşil ve Mavi Etiket) sağlıyoruz. Yeni binalarda ya da asansörü olmayan ve asansör yaptırmak isteyen müşterilerimize alanlarına uygun asansör tipini projelendirip montajını yapıyoruz.

Asansör Bakım Arıza

Asasörlerin güvenle kullanılabilmesi için periyodik bakımları yapılmalıdır

ELF ASANSÖR

Asansörlerinizi güven içinde kullanabilmek için periyodik olarak bakımlarını yaptırmalısınız. Bu bakımlar asansörlerinizin ve çevre birimlerinin daha uzun süre ve sağlıklı kullanılmasını sağlar. Kaza riskini azaltır, güvenli kullanım sağlar.

AYRINTILAR

Asansör Revizyon

Asansör ekipmanları zamanla mekanik ve teknik ömürlerini tamamlarlar

ELF ASANSÖR

Zaman içerisinde yıpranmış asansör ekipmanları hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir. Bu nedenle, asansörün güvenle kullanılabilmesi için gerekli aksamların yenilenmesi gereklidir.

AYRINTILAR

Asansör Montaj

Asansör montajı teknik konudan bilgi birikimi ve titiz çalışma gerektirir

ELF ASANSÖR

Montaj çalışmalarımız müşterilerin isteklerine göre en uygun şekilde projelendirilip, montaj sürecini bu projeye uygun olarak titiz bir çalışmayla tamamlanır, kalite kontrol ekibimizce son kontrolleri yapılarak teslim edilir.

AYRINTILAR

Hizmet Verdiğimiz Binlerce Elf Asansör Müşterisi Arasına Katılmak İçin

Aşağıdaki Formu Doldurup Gönderin Sizleri Arayalım.