Hizmetlerimiz

/Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz2018-08-27T14:52:48+00:00

Elf Asansör kurulmasıyla birlikte Toplam Kalite Yönetimi Çalışmalarına başlayarak hizmet ettiği sektörde kaliteyi standart hizmet haline getirmeyi hedeflemiştir.

Toplam Kalite Yönetimi ya da kısaca TKY olarak bilinen yöntem, müşteri ihtiyaçlarını yerine getirebilmek için kullanılan insan, iş, ürün ve/veya hizmet kalitelerinin sistematik bir yaklaşım ile tüm çalışanların katkıları ile sağlanmasıdır. Bu yönetim şeklinde uygulanan her süreçte tüm çalışanların fikir ve hedefleri kullanılmakta ve tüm çalışanlar kaliteye dahil edilmektedir.

Elf Asansör Kalite Hizmetleri

Asansör Montaj

Asansör montajı teknik konudan bilgi birikimi ve titiz çalışma gerektirir

ELF ASANSÖR

Montaj çalışmalarımız müşterilerin isteklerine göre en uygun şekilde projelendirilip, montaj sürecini bu projeye uygun olarak titiz bir çalışmayla tamamlanır, kalite kontrol ekibimizce son kontrolleri yapılarak teslim edilir.

AYRINTILAR!

Asansör Revizyon

Asansör ekipmanları zamanla mekanik ve teknik ömürlerini tamamlarlar

ELF ASANSÖR

Zaman içerisinde yıpranmış asansör ekipmanları hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir. Bu nedenle, asansörün güvenle kullanılabilmesi için gerekli aksamların yenilenmesi gereklidir.

AYRINTILAR!

Asansör Bakım Arıza

Asasörlerin güvenle kullanılabilmesi için periyodik bakımları yapılmalıdır

ELF ASANSÖR

Asasörlerinizi güven içinde kullanabilmek için periyodik olarak bakımlarını yaptırmalısınız. Bu bakımlar asansörlerinizin ve çevre birimlerinin daha uzun süre ve sağlıklı kullanılmasını sağlar.

AYRINTILAR!