Engelli Asansörleri

Engelliler için yasal olarak belirlenen koşulları özel mekanlarda da gerçekleştirmeyi kendimize hedef edindik. Asansörlerimiz her türlü yapısal engelli-asansörü konuma uygun olup tarafımızdan uzmanlıkla monte edilmektedir.

Güvenlik ve kullanıcı memnuniyeti tarafımızdan garanti edilmektedir. Yaşam kalitenizin artışını diliyoruz. BLM kaldırma platformu ile engelli ve tekerlekli sandalye kullanan insanlar 100 cm’ lik yükseklik farklarını güvenilir bir yapıda geçebilmektedir.

Engelli asansör sistemleri hidrolik veya vidalı olarak 1/1 direk askı veya 1/2 endirekt askı sistemi ile çalışır. Tüm  ölçü ve gereksinimler standartları karşılayacak şekilde tasarlanır, uzun ömürlü ve estetik bir yapıya sahiptir.

Kuyusuz tasarlanabilen asansörler kompak bir tasarıma sahiptir. Kurulum için uygun alan keşfine göre iç mekan ya da dış mekan tasarımları yapılabilir. Bazı model engelli asansörü için kuyu gereksinimi 11 cm dir. Bu durum kuyu oluşturulamayan düz zemine kurulum yapılarak 11 cm rampa oluşturulması ile’de asansör kabinine geçiş sağlanmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Binlerce Elf Asansör Müşterisi Arasına Katılmak İçin

Aşağıdaki Formu Doldurup Gönderin Sizleri Arayalım.