Asansör Yenileme – (Modernizasyon)

//Asansör Yenileme – (Modernizasyon)

Asansör Yenileme – (Modernizasyon)

Kullanım sıklığına yada bekleme süresine göre değişmekle ile birlikte belirlenen standartlara ulaşan her türlü makine ve mekanik aksamlar belirli bir kullanım ömrüne sahiptir. Asansörler de belirli bir zaman kullanıldığında, hem dijital platformlarda hem de mekanik anlamda belirli bir kullanım ömrünü doldurur. Özel ve kamuya açık alanlarda kullanılan asansörlerin uzun kullanımlarından sonra hem asansörün kabin bölümünde, hem iç tarafında hem de görünmeyen taraflarda yıpranmalar oluşmaktadır. Bu sebeple miadı dolan asansörlerin gerek güvenlik açısından gerek se görsel açıdan dolayı modernize olması yani yenilenmesi gerekmektedir.
Asansör yenileme hizmetleri için firmamız tarafından verilen hizmetler sonucunda sizlerde asansörlerinizin mekanik veya elektronik aksamlarında değişiklikler yaptırarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Asansör kullanımı için hazırlanan yasal mevzuatlar çerçevesinde asansör yenileme hizmetleri ile ilgili yapılması gerekli kanuni zorunluluklar belirlenmiştir. Asansörlerin kullanımlarından hazırlanacak olan etiketlemeler ile sizlerin asansörlerinizin güvenliği konusunda bilgi verilmesi zorunludur. 2012 yılında çıkan inceleme raporlarının zorunluluğu ile kullanımda olan asansörlere kırmızı, sarı ve yeşil etiket ile işaretlenmesi zorunlu hale getirilmiştir. Kırmızı etiket asansörün can ve emniyet açısından sakıncalı olduğu, sarı etiket asansörde bir takım eksiklikler mevcut olduğunu, yeşil etiket ise asansörün kullanımında herhangi bir sıkıntı olmadığını belirtmektedir.
Yapılan bu işaretlemeler ile bineceğiniz asansörün güvenliği ve kullanımı hakkında bilgi sahibi olunacaktır. Yapılan mevzuat çerçevesince sizlerde kullanmış olduğunuz bina ve işletme asansörle için yenileme yaptırabilir, uzman ekiplerimiz ile hazırlanacak her türlü projeleri inceleyebilirsiniz. Asansör yenileme için sizlere özel olarak hazırlanan ve bütçenize uygun olacak şekilde özel olarak tasarlanan asansör kabin, asansör butonları, asansör kapı seçenekleri ve diğer asansör malzemeleri gibi birçok seçeneği tercih edebilirsiniz.
Firmamız garantisi altında yapılacak olan asansör yenileme hizmetlerinde sizlere özel hizmet verecek olan profesyonel ekiplerimiz ile sizlere bu alanda hizmetler vermeye devam etmekteyiz. Özellikle İstanbul ili Avcılar mevkiinde bulunan özel ve işletmeniz için gerekli tüm asansör hizmetlerimizde hızlı ve seri bir şekilde ulaşım sağlayabilmekteyiz. Bunun yanı sıra Küçükçekmece, Büyükçekmece civarında bulunan tüm kamu ve kamuya açık alanlardaki asansör hizmetlerimizden de faydalanabilir ve anında hizmetin gerektirdiği tüm güvenli işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

By |2018-08-27T14:52:48+00:00Nisan 30th, 2016|Asansör|0 Comments

About the Author:

ELF ASANSÖR, 2009 yılının Mart ayında Fatih ŞAHİN tarafından kurulmuş olup, bu işi yapabilme yeterliliğine sahip olabileceği TSE-HYB, ISO 9001 ve CE belgelerini tamamlamış ve akabinde personeline şirketin misyonu ve vizyonu hakkında verdiği bilgilerle Toplam Kalite Yönetimi’ nin “çalışanların hedef ve fikirlerini sisteme dahil etme” unsurunu uygulamıştır. Bu çerçevede yoluna devam ederken hedeflenen büyümeyi adım adım gerçekleştirmiş olup, birçok devlet kurumuna ve alanında uzman özel sektör firmalarına hizmet vererek, onlara çözüm ortaklığı yapmıştır.

Leave A Comment