ASANSÖR SERVİSİ

Kullanmakta olduğumuz asansörler çalıştığı ortama ve niteliğine göre değişim göstermekte ve kendi alanlarında çalışma sistemleri ve kapasiteleri ile farklılıklar göstermektedir. Asansör çeşitlerini ana başlıklar altında yük asansörü, insan asansörü, sedye asansörü, engelli asansörü, servis asansörü ve araç asansörü olarak sınıflandırabiliriz. Asansörlere müdahalede temel farklılıklar çalışma sisteminde ortaya çıkmaktadır.  Hidrolik, makine daireli, palangalı ve benzeri sistemlerde ortak arızalar olduğu gibi uzmanlık gerektiren arızalarda oluşabilir.

Asansör servis hizmetleri için sizlere bu alanda özel ilgi ve tecrübesi ile yardımcı olabilecek, firmamız tarafından oluşturulan özel ekipler bulunmaktadır. Elf Asansör garantisi altında yetiştirilen profesyonel ve konuya hakim olan ekip personelimiz ile asansör servisi hizmetlerinde sizlere yardımcı olmaktayız. Çoğunlukla aylık olarak yapılan periyodik bakımlarda asansör için gerekli olan mekanik ve elektronik akşamların incelenmesi personelimizce yapılmakta ve güvenli bir çalışma ortamı için her türlü destek ve öneri sizlere verilmektedir.

Asansör servisi ile alakalı konularda bilgi almak istiyorsanız, sitemizin iletişim bölümünden bizimle irtibata geçerek, almak istediğiniz hizmetler hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. İstanbul Avcılar merkezli faaliyet yürüten firmamız yurt genelinde hizmet vermektedir.

Firmamız garantisi altında yapılacak olan asansör bakım ve asansör servis hizmetleri ile sizlerde bütçenizi zorlamadan güvenli ve hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Geniş iletişim seçenekleri ile tüm sorularınızı, görüş ve önerilerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Unutmayın asansör periyodik bakımları ve asansör servis hizmetlerinde sizlerin yaşam alanlarınızda kullanmış olduğunuz asansörlerin gerekli kontrolleri yapılmakta ve güvenli kullanım sağlanmaktadır.