Asansör Servisi

//Asansör Servisi

Asansör Servisi

Kullanmakta olduğumuz asansörler çalıştığı ortama ve niteliğine göre değişim göstermekte ve kendi alanlarındaAvcılar Asansör Bakım

çalışma sistemleri ve kapasiteleri ile farklılıklar göstermektedir. Asansör çeşitlerini ana başlıklar altında yük asansörü, insan asansörü, sedye asansörü, engelli asansörü, servis asansörü ve araç asansörü olarak sınıflandırabiliriz. Asansör servislerinde yapılacak hizmetler asansörün kullanım ve çeşidine göre değişim gösterse de, asansör sisteminin çoğunlukla aynı yapıda çalışması itibari ile yapılacak işlemler benzerlikler göstermektedir.

Asansör servis hizmetleri için sizlere bu alanda özel ilgi ve tecrübesi ile yardımcı olabilecek, firmamız tarafından oluşturulan özel ekipler bulunmaktadır. Elf asansör garantisi altında yetiştirilen profesyonel ve konuya hakim olan ekip personelimiz ile birlikte sizlerin bu alanda almak istediğiniz her türlü asansör servisi hizmetlerinde sizlere yardımcı olmaktayız. Haftalık veya aylık olarak belirlenen belirli periyodik bakımların ve asansör için gerekli olan mekanik akşamların incelenmesi firmamızda bulunan ustalar ile yapılmakta ve güvenli bir çalışma ortamı için her türlü destek ve öneri sizlere verilmektedir.

 

asansör bakımAsansör servisi ile alakalı konularda bilgi almak istiyorsanız, sitemizin iletişim bölümünden bizimle irtibata geçerek, almak istediğiniz hizmetler hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Özellikle İstanbul Avcılar, Küçükçekmece ve Büyükçekmece’de bulunan asansörleriniz için anında ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlanarak asansör servis hizmetlerimiz verilmektedir. Asansör kullanımı için özel olarak hazırlanan ve 7/24 sizlere hizmet veren özel ekiplerimiz oluşturulmuştur. Asansör arızaları ve bakımı için özel hazırlanan ekiplerimiz her an ulaşılabilir ve en kısa sürede hizmet verecek şekilde özel eğitilmiştir.

                Firmamız garantisi altında yapılacak olan asansör bakım ve asansör servis hizmetleri ile sizlerde bütçenizi zorlamadan güvenli ve hızlı bir iletişim ağı ile bu tür sorunlarınızda bizlerden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Asansörlerin mekanik ve dijital türde yapabileceği arızalar haftalık veya aylık bakımlar ile tespit edilmekte, gerekli önlemler güvenli bir şekilde alınmaktadır. Yapılacak tüm asansör bakım ve asansör servis hizmetlerinde sizlerin yaşam alanlarınızda kullanmış olduğunuz asansörlerinize gerekli tüm bakımlar yapılmakta ve arıza gibi durumlarda her an ulaşılabilir bir düzen oluşturulmaktadır. Bu düzen içerisinde hazırlanan profesyonel ekiplerimiz ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

By |2018-08-27T14:52:48+00:00Mart 14th, 2015|Asansör|0 Comments

About the Author:

ELF ASANSÖR, 2009 yılının Mart ayında Fatih ŞAHİN tarafından kurulmuş olup, bu işi yapabilme yeterliliğine sahip olabileceği TSE-HYB, ISO 9001 ve CE belgelerini tamamlamış ve akabinde personeline şirketin misyonu ve vizyonu hakkında verdiği bilgilerle Toplam Kalite Yönetimi’ nin “çalışanların hedef ve fikirlerini sisteme dahil etme” unsurunu uygulamıştır. Bu çerçevede yoluna devam ederken hedeflenen büyümeyi adım adım gerçekleştirmiş olup, birçok devlet kurumuna ve alanında uzman özel sektör firmalarına hizmet vererek, onlara çözüm ortaklığı yapmıştır.

Leave A Comment