Avcılar Asansör Bakım

//Avcılar Asansör Bakım

Avcılar Asansör Bakım

elf-1Avcılar İstanbul’ da yoğun nüfus barındıran ilçelerden biridir. Çevresinde bulanuna tekstil ve sanayi oluşumlarıyla iş gücüne ciddi katkıda bulunmaktadır. İster binalarsa kullanılan şahıs asansörü olsun ister sanayide kullanılan yük asansörü olsun sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için periyodik olarak asansör bakımı yapılması gerekmektedir. Bu bakımlar esnasında yetkili ekipler tarafından genel bakımla beraber sorun çıkara bilecek alanların tespiti ve çözümü ile ilgili de tespitlerin yapılması gerekir.

Avcılar bölgesinde bir çok asansör 10-15 yıl ve hatta daha uzun süredir kullanıcılarına hizmet vermekte. Zamanla belli bölümleri yenilenen asansörler yapılan bakımlar ile daha uzun ömürlü ve sorunsuz çalışacaktır.

Avcılar merkezli faaliyet yürüten firmamız ELF ASANSÖR İstanbul’ un bütün bölgelerinde bakım ve arıza hizmeti vermektedir. Sizde asansörlerinizi emin ellere teslim etmek için bizimle iletişime geçin.

By |2018-08-27T14:52:48+00:00Şubat 23rd, 2015|Asansör|0 Comments

About the Author:

ELF ASANSÖR, 2009 yılının Mart ayında Fatih ŞAHİN tarafından kurulmuş olup, bu işi yapabilme yeterliliğine sahip olabileceği TSE-HYB, ISO 9001 ve CE belgelerini tamamlamış ve akabinde personeline şirketin misyonu ve vizyonu hakkında verdiği bilgilerle Toplam Kalite Yönetimi’ nin “çalışanların hedef ve fikirlerini sisteme dahil etme” unsurunu uygulamıştır. Bu çerçevede yoluna devam ederken hedeflenen büyümeyi adım adım gerçekleştirmiş olup, birçok devlet kurumuna ve alanında uzman özel sektör firmalarına hizmet vererek, onlara çözüm ortaklığı yapmıştır.

Leave A Comment